Скільки овертаймів в плей офф кхл

Овертайм в хокеї - це додатковий час, який необхідно для визначення переможця в таких обставинах, коли основного часу недостатньо, тобто коли результат є нічийним через три періоди. Термін «овертайм» прийшов з англійської мови та серед всіх видів спорту найбільше він прижився саме в хокеї, в інших же видах спорту частіше зустрічається позначення «додатковий час».

Відповідно до діючих правил хокею, овертайм є обов'язковим в будь-якій грі (незалежно від її статусу - чемпіонат, плей-офф), якщо по закінченню основного часу рахунок залишився рівним. Овертайм активно практикується в іграх, так як саме він допомагає визначити найсильнішу команду.

Також необхідно знати, скільки овертаймів в хокеї (НХЛ, КХЛ) - в рамках регулярного чемпіонату можливий тільки один овертайм, гра проходить 3 на 3, якщо ж команди не забили шайбу протягом виділених 5 хвилин, то проводиться серія булітів. Команда, яка за цей час закине більшу кількість шайб, виграє протистояння.

ігри в плей-офф відрізняються як за тривалістю овертаймів, так і по їх можливій кількості. Додатковий час в такому випадку триває 20 хвилин, а від кожної з команд бере участь по 4 гравці. Буліти в плей-офф не передбачені правилами, тому овертайми змінюють один одного до тих пір, поки одна з команд не заб'є шайбу в ворота суперника.

На поточний момент, найтриваліший овертайм за всю історію КХЛ зафіксовано 22 березня 2018 року. У п'ятому матчі серії плей-офф між ЦСКА і Йокеріт. Гра завершилася тільки в 5-му овертаймі, на 143 хвилині матчу.

Ці правила є загальними для НХЛ і КХЛ, проте можливі і зміни в залежності від рішення організаторів змагань. Про тривалість і кількість овертаймів організатори повідомляють заздалегідь, перед початком змагання. Відповідно до цього овертайму може зовсім не бути в грі, але тоді необхідно заздалегідь знати правила визначення переможця по буллітам. Це робить хокей ще більш цікавою грою, в якій більш слабка команда може здобути перемогу над більш сильним противником.

Скільки триває овертайм в хокеї?

Тривалість додаткового часу в рамках чемпіонату НХЛ і КХЛ, який проводиться регулярно, становить 5 хвилин, в більшості випадків цього достатньо, щоб та чи інша команда забила шайбу. У плей-офф 20 хвилин.

Скільки гравців беруть участь в овертаймі?

В овертаймі регулярного чемпіонату беруть участь по 3 гравця від кожної команди, в плей-офф за 4 гравці, цей період закінчується в той момент, коли одна з команд забиває шайбу. За правилами хокею команда, що забила шайбу під час овертайму, отримує два очки, а її суперник - одне.

Що відбувається при видаленні гравця в овертаймі?

У разі, якщо при грі 3 на 3 в овертаймі були порушені правила, то у провинилася команди залишається 3 гравця, а в іншої команди виходить додатковий гравець. Таким чином гра триває 3 на 4, до того моменту поки гравець не "відсидить" штрафне час повністю або команда грає в меншості не пропустить шайбу в свої ворота.

Скільки триває овертайм на Олімпійських іграх?

Овертайм на Олімпійських іграх триває 20 хвилин, команди грають 4 на 4. У разі, закинутої шайби матч завершується. Якщо протягом 20 хвилин переможець не визначився, то пробиваються буліти.

Скільки гравців грають в овертаймі на Чемпіонаті Світу?

На стадії групового етапу:

У зв'язку з останніми змінами, на груповій стадії Чемпіонату Світу з хокею в овертаймі команди грають 3 на 3. Тривалість овертайму складає 5 хвилин. Якщо командам за цей проміжок часу не вдалося визначити переможця то пробиваються буліти.

На стадії плей-офф:

На стадії плей-офф Чемпіонату Світу з хокею овертайми граються 4 на 4, а тривалість овертайму складає 10 хвилин. У разі, якщо командам не вистачило даного часу для визначення найсильнішої команди, то в такому випадку пробиваються буліти

У матчі плей-офф КХЛ вперше в історії буде зіграний п'ятий овертайм

Це означає, що вперше за десять сезонів існування КХЛ в поєдинку плей-офф буде зіграний п'ятий овертайм.

Поєдинок ЦСКА і «Йокеріта» вже є рекордним за тривалістю в історії ліги - команди провели на льоду в цілому 140 хвилин чистого часу.

Раніше повідомлялося, що СКА вийшов у фінал Західної конференції КХЛ, перемігши «Локомотив».

Новий рекорд КХЛ по тривалості матчу: ЦСКА і "Йокеріт" зіграли 5 овертаймів

Колишній рекорд КХЛ був встановлений в березні 2014 року в Празі на матчі "Лев" - "Донбас" (3: 4 4ОТ). 4 роки тому гра другого раунду плей-офф між чеським і українським клубами тривала 126 хвилин 14 секунд.

Перші два матчі чвертьфінальної серії плей-офф КХЛ між ЦСКА і "Йокерітом" залишилися за армійцями (4: 0 і 2: 0), в третьому в овертаймі клуб з Гельсінкі переміг на своєму льоду (2: 1). Після того, як москвичі перемогли в четвертій грі (2: 1 в гостях) п'ятий матч міг стати останнім в серії.

Фінський клуб відкрив рахунок на 4-й хвилині: О'Нілл реалізував більшість. Армійці відігралися на 11-й хвилині - автором гола став олімпійський чемпіон Пхенчхана Капризів. Гра проходила з перевагою ЦСКА, але нічия 1: 1 збереглася до кінця основного часу.

У плей-офф Кубка Гагаріна овертайми проводяться в форматі "5 на 5" і тривають по 20 хвилин. У додатковий час москвичі продовжували атакувати набагато частіше, але переграти Ряме не могли. Роботи у воротаря армійців Сорокіна було менше, але і він діяв надійно.

У першому, другому і четвертому овертаймах "Йокеріт" залишався по разу в меншості, а ЦСКА отримав видалення в другому овертаймі. У нерівних складах команди закинути не зуміли. На 128-й хвилині матч ледь не завершився. Ряме не зміг зафіксувати шайбу і її в ворота проштовхнув Любимов. Радість армійців була недовгою. Фінський клуб запросив відео перегляд ігрового моменту на атаку воротаря, і судді взяття воріт відмінили.

Коли закінчився четвертий овертайм, чисте ігровий час матчу становило 140 хвилин. А ось на третій хвилині п'ятого овертайму (!) Гра закінчилася. Автором переможної шайби став Ніємі. Отримавши діагональну передачу від Лепісто, нападник на розвороті прибрав захисника ЦСКА і кинув у дальній кут - 2: 1 на користь "Йокеріта".

Замість стандартних 60 хвилин матч затягнувся на 2 години 22 хвилини і 9 секунд! Загальна тривалість зустрічі - 6 годин 3 хвилини. Вона почалася о 19.30 за московським часом, а завершилася о 01.30 ночі.

Воротар "Йокеріта" Каррі Ряме відбив 83 кидка за матч і став новим рекордсменом ліги, перевершивши досягнення голкіпера "Локомотива" Кертіса Сенфорд (80 сейвів). У армійця Сорокіна - 47 сейвів. Найбільше часу на майданчику провели захисники Самі Лепісто (52:19) і Мет Робінсон (54:12).

Для "блазнів" цей матч став найтривалішим в історії клубу, минулий рекорд становив 95:27, коли в сезоні-1999/2000 на чемпіонаті Фінляндії переможну шайбу за команду з Гельсінкі в матчі проти "Лукко" закинув Дмитро Квартальнов.

Шостий матч серії відбудеться в Гельсінкі 24 березня.

Кубок Гагаріна. 2-й раунд. п'ятий матч

ЦСКА - Йокеріт - 1: 2 5ОТ (1: 1, 0: 0, 0: 0, 0: 0, 0: 0, 0: 0, 0: 0, 0: 1)

5 найтриваліших матчів в історії хокею:

1. 217: 14 - "Сторхамар" - "Спарта" (2: 1), 12 березня 2017 року, чемпіонат Норвегії

2. 176: 30 - "Детройт" - "Монреаль Марунс" (1: 0), 24 березня 1936 року, НХЛ

3. 165: 11 - "Гомель" - "Юність" (1: 2), 7 березня 2015 року, чемпіонат Білорусі

4. 164: 46 - "Торонто" - "Бостон" (1: 0), 2 квітня 1933 року, НХЛ

5. 152: 01 - "Піттсбург" - "Філадельфія" (1: 2), 4 травня 2000 року, НХЛ

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Пока оценок нет)